ips iş makinaları yedek parça ve servis

Bu alanda lider şirketiz, her müşterimize özel çözümler sunuyoruz.

IPS İş makinası ve forklift yedek parça, teknik servis, kiralama, satış ve depo ekipmanları için yüksek kaliteli orijinal yedek parça tedariki sağlayan bir firmadır. Dünyaca ünlü markaların dizel motorlarının yanı sıra inşaat, yol ve tarım makineleri için yüksek kaliteli orijinal yedek parça tedarikçisi konumundadır.

Düzenli müşterilerimiz, 2006 yılından beri küresel pazarda faaliyet gösteren şirketimizin deneyimine güvenmektedir.

Forklift ve iş makinası teknik servis hizmetinde yarattığımız güvence, yedek parçaların rekabetçi fiyatlarla zamanında teslim edilmesi ve en yüksek kalite, başarımızın ana tarifidir!

Tedarik ettiğimiz ana markalar arasında EP FORKLİFT, HITACHI, HYUNDAI, DOOSAN, VOLVO, CATERPILLAR, KOMATSU, SUMITOMO, KALMAR, HYSTER, LINDE, ZF, DANA/CLARK, TERBERG, CUMMINS, DEUTZ, PERKINS gibi dünyaca ünlü lider markalar bulunmaktadır.

EP Forklift Ankara ve İstanbul Bayiiliğine sahip olan IPS Makina, Aynı zamanda her marka ve model forklift ve iş makinası için yedek parça tedariği ve Türkiyenin her yerinde teknik servis desteği vermektedir. Sıfır ve ikinci el forklift satışı ve forklift kiralama hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul Tuzla’da bulunan genel merkezimiz ve forklift teknik servisimize ek olarak Ankara, Gebze, ve İzmirde bulunan bölge müdürlüklerimizle hizmet ağımızı her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Mithat TANRIVERDİ
CEO & Founder

Ekibimiz